Poduszka Premium70x80 cm
Wystaw opinię o produkcie
Poduszka syntetyczna, antyalergiczna. Wypełniona silikonowanym włóknem kulkowym poliestrowym o dużej sprężystości i wytrzymałości. Dzięki pokryciu włókien cieniutką warstwą silikonu, stają się one bardziej miękkie.
Gładka z dodatkową wewnętrzną warstwą włókniny.
Dzięki takiej konstrukcji nie powstają puste miejsca.
Poduszka wykonana jest w tkaninie o kaszmirowym dotyku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 978655
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | Poliester 100% kaszmirowy dotyk |
| Kolor | Beżowy |
| Rodzaj wypełnienia | Włókno trevira |
| Waga wypełnienia | 1,3 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piórex s.a. ulica i numer: kilińskiego 8-18 kod pocztowy i miasto: 62-020 swarzędz pl |
| Krótki opis marketingowy | Ekskluzywna poduszka syntetyczna |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces normalny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Suszenie w niższej temperaturze. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: