Poduszka Gotland 50x60 cm
Wystaw opinię o produkcie
Skandynawowie od pokoleń wierzą, że spanie w niskiej temperaturze oznacza dłuższy
i głębszy sen, a także sprzyja budowaniu odporności. Warto wypróbować ten skandynawski
sposób w naszej sypialni. Przekonamy się, że w niższej temperaturze łatwiej zasypiamy
i osiągamy głęboki, relaksujący sen. Żeby jednak nie zmarznąć, warto zaopatrzyć się
w nową, ciepłą kołdrę i miękką poduszkę Gotland marki Wendre, która powstała z myślą o wszystkich, którzy potrzebują ciepłego otulenia w chłodne noce.
• Wygodna i sprężysta, dobrze dopasowuje się do kształtu głowy i szyi.
• Gęste wypełnienie i pikowanie zapewnią komfort i trwałość poduszki.
• Czerwona lamówka doskonale komponuje się z kołdrą i przyciąga wzrok na półce.
TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 786303
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Skandynawowie od pokoleń wierzą, że spanie w niskiej temperaturze oznacza dłuższy
i głębszy sen, a także sprzyja budowaniu odporności. Warto wypróbować ten skandynawski
sposób w naszej sypialni. Przekonamy się, że w niższej temperaturze łatwiej zasypiamy
i osiągamy głęboki, relaksujący sen. Żeby jednak nie zmarznąć, warto zaopatrzyć się
w nową, ciepłą kołdrę i miękką poduszkę Gotland marki Wendre, która powstała z myślą o wszystkich, którzy potrzebują ciepłego otulenia w chłodne noce.
• Wygodna i sprężysta, dobrze dopasowuje się do kształtu głowy i szyi.
• Gęste wypełnienie i pikowanie zapewnią komfort i trwałość poduszki.
• Czerwona lamówka doskonale komponuje się z kołdrą i przyciąga wzrok na półce.
TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | 100% poliester (mikrofibra) czerwonym pipingiem |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj wypełnienia | 100% kulki z recyklowanego włókno HCS |
| Waga wypełnienia | 450 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wendre Poland Sp. z o. o. Ulica i numer: al. Milenijna 2 Kod pocztowy i miasto: 66-470 Kostrzyn nad Odrą PL |
| Wymiary poduszki (SxD) | 50 - 60 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces normalny. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: