Podravka Vegeta bez glutaminianu sodu 180g
Wystaw opinię o produkcie
Zainspiruj się i gotuj to, co tylko możesz sobie wyobrazić. Rozpocznij nową kulinarną podróż.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 7020
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Zainspiruj się i gotuj to, co tylko możesz sobie wyobrazić. Rozpocznij nową kulinarną podróż.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do zup, sosów, ryżu, warzyw i potraw mięsnych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 180 g |
| Składniki | sól jodowana (sól, jodan potasu), suszone warzywa 17,4% (marchew, pasternak, ziemniaki, cebula, seler, natka pietruszki), cukier, ekstrakt drożdżowy, skrobia kukurydziana, przyprawy, wzmacniacz smaku (inozynian disodowy), barwnik (ryboflawina) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 102 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 134,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 567,0 kJ |
| Wielkość porcji | 3 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 61,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 60 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: