Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 289229_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przecier pomidorowy z bazylią Podravka to najwyższej jakości produkt powstały ze świeżych, aromatycznych pomidorów, dojrzewających w śródziemnomorskim słońcu, z dodatkiem aromatycznej bazylii.
Parametry produktu
| Pojemność | 500 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Składniki | Przecier pomidorowy z koncentratu (98%), cukier, cebula, sól, bazylia (0,25%) |
| Zawartość netto | 500 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka sp. z o.o. ulica i numer: cypryjska 72 kod pocztowy i miasto: 02-761 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 32 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 133 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,88 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: