Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 736110_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pyszne, aromatyczne pomidory dojrzałe w słońcu Południa, obraliśmy ze skórki i w całości zamknęliśmy w puszcze, dlatego można cieszyć się ich smakiem przez cały rok. Mają szerokie zastosowanie podobnie jak świeże pomidory nadają się do zup, sosów, makaronów, pizzy, leczo, sałatek, zapiekanek jak i wielu innych dań. Są wygodną alternatywą dla świeżych pomidorów zarówno w sezonie jak i poza nim.
Parametry produktu
| Rodzaj | W zalewie |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Pomidory bez skórek 60%, sok pomidorowy (40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 240 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka sp. z o.o. ulica i numer: cypryjska 72 kod pocztowy i miasto: 02-761 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 87 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: