Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5907755911153
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
DIETA jest producentem przekąsek typu talarki, podpłomyki, pieczywo kruche. Każdy produkt tego producenta cechuje się oryginalnym smakiem i wysoką jakością a dodatkowo ich skład i niska wartość kaloryczna powoduje że są świetne dla osób dbających o sylwetkę.Podpłomyki bezcukrowe XL zawierają niską zawartość *GLUTEN*u oraz kwas foliowy, polecane przez dietetyków jako doskonała przekąska.Produkt utrwalony przez wypiek w wysokiej temperaturze
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym.chłodnym i nienasłonecznionym miejscu
Składniki
Mąka orkiszowa 60%, mąka PSZENNA, margaryna, MLEKO pełne w proszku, wodorowęglan sodu - spulchniacz, sól.
Alergeny
GLUTEN,MLEKO
Możliwe alergeny
GLUTEN,MLEKO
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1705/403 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.4 g |
| Węglowodany | 75.1 g |
| Cukry | 1.6 g |
| Białko | 12.5 g |
| Sól | 0.17 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: