Podlaski pasztet drobiowy 100g
Wystaw opinię o produkcie
Pasztet Podlaski ulubiony od 1977 roku. Jego niezmienna jakość i smak to wartości doceniane przez kolejne pokolenia konsumentów, a także gwarancja pewnego wyboru. Idealny na śniadanie, i niezawodny w każdej sytuacji. Przywołuje najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 586083
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pasztet Podlaski ulubiony od 1977 roku. Jego niezmienna jakość i smak to wartości doceniane przez kolejne pokolenia konsumentów, a także gwarancja pewnego wyboru. Idealny na śniadanie, i niezawodny w każdej sytuacji. Przywołuje najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 100 g |
|---|---|
| Składniki | woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt, olej rzepakowy, wątroba i skóry z kurcząt, kasza manna (z pszenicy), sól, białko sojowe, skrobia ziemniaczana, warzywa suszone (cebula, marchew, pietruszka, por), przyprawy, mleko w proszku, serwatka (z mleka), cukier, maltodekstryna, hydrolizat białka roślinnego, ekstrakt drożdżowy. Zawartość surowców z kurcząt 38,4%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: drosed s.a. ulica i numer: sokołowska 154 kod pocztowy i miasto: 08-110 siedlce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 181 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 760 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: