Płyn do czyszczenia wnętrza Sonax Cleanstar 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 180386
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wszechstronny, ekologiczny preparat do czyszczenia wnętrza. Skutecznie czyści wszystkie powierzchnie, np. szkło, wyświetlacze, tapicerkę, plastiki, alcantarę czy skóry. Można stosować go do lakierów piano black. Ultra bezpieczny dla wszystkich materiałów i czyszczonych powierzchni. Nie pozostawia smug, neutalizuje nieprzyjemne zapachy. 99,75% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA . Posiada certyfikat ECO CERT - nadany przez niezależną niemiecką jednostkę certyfikującą produkty pod kątem ekologicznej i zrównoważonej produkcji i minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko .
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Plastiki |
|---|---|
| Właściwości | Czyszczące |
| Rodzaj | Płyn |
| Temperatura użycia | 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Zawartość netto | 750 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph parys sp. z o.o. ulica i numer: anny walentynowicz 1 kod pocztowy i miasto: 20-328 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: