Planton Breakfast + granola 170g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 407644
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
• Do bezpośredniego spożycia przez wszystkie grupy ludności,
• Produkt dedykowany dla wegan, wegetarian i fleksitarian, osób z alergią na białka mleka,
nietolerancją laktozy oraz alergią na soję i gluten,
• Osoby świadome, propagujące zdrowy i aktywny styl życia,
• Innowacyjny deser na bazie mleczka kokosowego dla osób, które szukają nowych alternatyw nabiału.
• 100 % vegan,
• Zawiera wegańskie kultury bakterii jogurtowych,
• Czysta etykieta - bez emulgatorów, stabilizatorów, sztucznych aromatów.
Parametry produktu
| Składniki | Wegański prebiotyczny* produkt kokosowy 88,2 % [mleczko kokosowe 91,7 % (woda, ekstrakt z kokosa), inulina (błonnik z cykorii) 4 %, skrobia, białka bobu, wegańskie kultury bakterii jogurtowych], granola bezglutenowa 11,8 % (płatki owsiane bezglutenowe 54 %, syrop daktylowy, mieszanka owoców 10 % (rodzynki suszone 7 % (rodzynki suszone 99,5 %, olej słonecznikowy), jagody liofilizowane 1,5 %, maliny liofilizowane 1,5 %), kasza jaglana ekspandowana, amarantus ekspandowany, wiórki kokosowe, zmielone nasiona lnu złocistego. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Zawartość surowca wtórnego | 100 % |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Spoza Unii Europejskiej |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: magda plant based ulica i numer: zakopiańska 35a kod pocztowy i miasto: 34-424 szaflary pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 272 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 45 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 117 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 486 kJ |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: