Plafon sufitowy LED WIZ 14W SUPERSLIM okrągły
Wystaw opinię o produkcie
WiZ to oświetlenie, którym możesz sterować smartfonem. Ciesz się bezprzewodowym oświetleniem i kontroluj go w dowolny sposób - Smartfonem - Sterowaniem głosowym - Pilotem - Standardowym włącznikiem światła. Dzięki inteligentnej lampie sufitowej WiZ Super Slim dodasz do swojego mieszkania ciepłe lub chłodne białe światło. Możesze regulować barwę oprawy używając aplikacji WiZ lub zaprogramowanych trybów oświetlenia w konfiguracjach Wi-Fi
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 2519
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Okres gwarancji | 24 mies. |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Klasa energetyczna | E |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Signify Poland Sp. z o.o.Ulica i numer: Kossaka 150Kod pocztowy i miasto: 64-920 Piła PL |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj produktu | Plafon |
| Wymiary (SxWxG) | 23 x 2,5 x 23 cm |
| Rodzaj gwintu | Nie dotyczy |
| Napięcie | 230 V |
| Maksymalna moc żarówki | 14 W |
| Stopień ochrony (IP) | 20 |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | E |
| Zużycie energii | 14 kWh/1000h |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,1 PLN |
| Liczba punktów świetlnych | 1 szt. |
| Temperatura barwowa | 2700-6500 K |
| Dodatkowe informacje | 1300 lumen |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: