Piwo bezalkoholowe Trybunał Lemon butelka bzw. 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 255637
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Trybunał Lemon to lekkie piwo o cytrynowym smaku, które doskonale orzeźwia i gasi pragnienie w upalne dni. Świetnie sprawdzi się podczas letniego wypoczynku na pikniku, grillu czy w gronie znajomych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Cytrynowy |
| Zawartość alkoholu | 0,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny; sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (19%); cukier, sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego (1%); dwutlenek węgla, kwas: kwas cytrynowy; aromaty, chmiel. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: drink id sp. z o.o. ulica i numer: browarna 5 kod pocztowy i miasto: 97-300 piotrków trybunalski pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 mies. |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 20 % |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak: delikatnie kwaśny, cytrynowo-słodowy; zapach: cytrynowy z nutami słodu i chmielu; kolor: cytrynowo bursztynowy |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: