'Piwo Trzech Kumpli - Pan IPAni butelka bezzwrotna 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 382518
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
To nasz okręt flagowy i największa duma.
Pan IPAni to doskonałe piwo na początek przygody ze stylem India Pale Ale oraz na pierwsze zetknięcie się ze zniewalająco aromatycznymi amerykańskimi chmielami.
Jest hybrydą dwóch piwnych światów. Lekkość i zwiewność kojarzą się z piwem pszenicznym, zaś alkoholowa moc, goryczka i aromat pochodzą od stylu India Pale Ale.
W aromacie dominują akcenty cytrusów, gruszek i mango przeplatane delikatnymi nutami kwiatowymi. Jasnozłote, lekko zamglone. W smaku cytrusowe, treściwe i umiarkowanie goryczkowe. Zbalansowane.
Parametry produktu
| Rodzaj | IPA, Piwo górnej fermentacji, Jasne, Pszeniczne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Cytrusowy, Mango, Kwiatowy, Gruszkowy |
| Zawartość alkoholu | 6,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,75 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki pszenne, płatki owsiane, chmiel, drożdże. |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2028-05-26 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Sgscch-coc-070024 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: superkraft dystrybucja ulica i numer: racławicka 24/45 kod pocztowy i miasto: 30-075 kraków pl |
| Krótki opis marketingowy | Piwo kraftowe. nie używamy aromatów! piwo dla wegan i wegetarian. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 16,5 % wag. |
| IBU (International Bitterness Units) | 2 – piwa ze średnią, zrównoważoną goryczą np. piwa marcowe, lagery, stouty |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: