'Piwo TYSKIE GRONIE butelka 330ml bezzwrotna X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 125276_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Tyskie Gronie to polski wzorzec smaku w świecie jasnego pełnego piwa. Jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku piwa, od lat zdobywając uznanie zarówno w kraju jak i zagranicą. Koneserzy piwa cenią w Tyskim zdecydowaną goryczkę, słodową pełnię smaku i gęstą białą pianę. Tyskie Gronie doskonale uzupełni smak mięs z pieca i grilla, dziczyzny oraz makaronów i knedli.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager, Jasne, Pełne |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 5,2 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 330 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kompania Piwowarska S.A. Poznań Ulica i numer: Szwajcarska 11 Kod pocztowy i miasto: 61-285 Poznań PL |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Zgrzewka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 43 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 181 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | <0,1 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: