'Piwo Schöfferhofer Hefeweizen 0,5 L butelka X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 706083_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Schöfferhofer Weizen Naturtrüb - niefiltrowane, to najpopularniejszy wariant w klasycznej ofercie Schöfferhofera. Produkowane jest ze starannie selekcjonowanego słodu pszenicznego z dodatkiem słodu jęczmiennego. Już od początku urzeka intensywnym zapachem i wysoką, długotrwałą, kremową pianą. Piwo jest mocno wysycone, posiada pszeniczny smak z przyjemnymi drożdżowymi nutami w tle. mętna pszenica Schöfferhofer lśni bursztynem w szkle, dzięki czemu sprawia wizualną przyjemność i cieszy wszystkie zmysły.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pszeniczne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: UDH - United Distribution Holding sp. z o.o. SKA Ulica i numer: Rogalińskiego 13 Kod pocztowy i miasto: 60-267 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Taca |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: