Piwo Peroni Nastro Azzurro 0,0% 330ml butelka bezzwrotna
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 900983
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Peroni Nastro Azzurro 0,0% to rześkie piwo bezalkoholowe o subtelnym aromacie chmielu, kwiatowym i cytrusowym, a następnie owocowym. Lekkie w smaku, charakteryzuje się delikatną goryczką.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager, Bezalkoholowe |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 330 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, włoska kukurydza, chmiel, aromaty . |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kompania piwowarska s.a. poznań ulica i numer: szwajcarska 11 kod pocztowy i miasto: 61-285 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 23 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 99 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: