'Piwo LECH FREE LIME MINT 0.0% butelka 330ml bezzwrotna X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 981485_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lech Free Limonka z Miętą to bezalkoholowe piwo o smaku limonki i mięty. Ma wyjątkowo orzeźwiający, owocowy smak. Nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów. Idealne dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Nowy wariant wpisuje się w trend dynamicznego wzrostu piw bezalkoholowych i zachęci tych, którzy szukają mniej goryczkowych smaków. Łagodny smak i brak alkoholu sprawia, że możesz cieszyć się orzeźwiającym smakiem piwa zawsze, gdy masz na to ochotę.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Limonka, Miętowy |
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 330 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Skład | Woda, sok jabłkowy (20,9%) odtworzony z zagęszczonego soku, słód jęczmienny, cukier, sok cytrynowy odtworzony z zagęszczonego soku, aromaty, w tym limonki, mięty, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, wyciąg z chmielu |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kompania piwowarska s.a. poznań ulica i numer: szwajcarska 11 kod pocztowy i miasto: 61-285 poznań pl |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Zgrzewka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 241 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 28 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 119 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 5,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: