'Piwo KSIĄŻĘCE PORTER butelka 500ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 27256_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Książece Porter to kolekcjonerski gatunek piwa, długo warzony.
Dojrzewa z czasem, smakuje nawet po kilku latach!
Ewolucja smaku: początkowo nuty karmelu, kawy, gorzkiej czekolady, orzechów, wiśni i porzeczek, później łagodniejszy z nutą wina i suszonych owoców. Ma właściwości rozgrzewające.
Porter świetnie komponuje się z wołowiną, daniami z grilla i... ciastami!
Parametry produktu
| Rodzaj | Porter bałtycki |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 8 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | woda; słody jęczmienne (20%): pilzneński, monachijski, karmelowy aromatyczny i palony; chmiel goryczkowy, chmiel aromatyczny odmian Lubelski i Marynka |
| Wysokość kaucji | 0,5 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kompania Piwowarska S.A. Poznań Ulica i numer: Szwajcarska 11 Kod pocztowy i miasto: 61-285 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: