'Piwo Captain Jack Citrus Tonic 6% butelka bezzwrotna 400ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 215105
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nowość Captain Jack to propozycja dla wielbicieli nieoczywistych drinków smakowych. Orzeźwienie płynące ze smaku cytrusów miesza się tutaj z nadającym charakteru smakiem tonicu, przełamanym nutą jałowca. Całość to idealna imprezowa kompozycja, która sprawdzi się nie tylko na Karaibach!
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Tonik, Cytrusowy |
| Zawartość alkoholu | 6 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 400 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, syrop glukozowy, cukier, aromaty , stabilizator - octan izomaślanu sacharozy, soki jabłkowy (0,9%) i grejpfrutowy (0,1%) odtworzone z zagęszczonych soków, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, barwiący koncentrat z krokosza barwierskiego, wyciąg z chmielu |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kompania piwowarska s.a. poznań ulica i numer: szwajcarska 11 kod pocztowy i miasto: 61-285 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 241 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 233 kJ |
| Wielkość porcji | 400 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: