'Piwo CAPTAIN JACK butelka 400ml bezzwrotna X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 209012_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nowe piwo o smaku rumu inspirowane pirackimi przygodami i światem Karaibów. Captain Jack zachęca do porzucenia znanych portów i wyruszenia na poszukiwanie pirackich przygód. To piwo dla młodych ludzi w wieku 18 - 34, zarówno kobiet jak i mężczyzn, pragnących przeżyć wyjątkowe imprezy i lubiących się dobrze bawić.
Parametry produktu
| Smak podstawowy | Rumowy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 6 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 400 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| Skład | woda, słód jęczmienny, syrop glukozowy, cukier, regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, aromaty, wyciąg z chmielu |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kompania Piwowarska S.A. Poznań Ulica i numer: Szwajcarska 11 Kod pocztowy i miasto: 61-285 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 230 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 55 kJ |
| Wielkość porcji | 400 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: