'Piwo Blue Moon White 0,33l butelka X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 170294_wielopak_24
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
"Piwo w stylu Belgian White Ale, warzone przez Molson Coors Brewing Company w Stanach Zjednoczonych. Barwa złocista, piana biała, drobno pęcherzykowa, umiarkowanej wielkości. Wyczuwalne aromaty cytrusów, kolendry z nutami anyżu. W smaku cytrusowe, pomarańczowe, o wysokim wysyceniu, zdecydowanie orzeźwiające. Można serwować z plastrem pomarańczy dla uwypuklenia kwasowości.
"
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager |
|---|---|
| Smak podstawowy | Słodowy |
| Zawartość alkoholu | 5,4 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 330 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Skład | Zawiera słód pszeniczny, słód jęczmienny, owies |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: udh - united distribution holding sp. z o.o. ska ulica i numer: górecka 1 kod pocztowy i miasto: 60-267 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: