'Piwo Benediktiner Weissbier 5 L PUSZKA
Wystaw opinię o produkcie
Pełny, pszeniczny smak tego niefiltrowanego piwa dopełnia jasny bursztynowy kolor i lekka czapa piany z wyjątkowo drobnymi bąbelkami. Przez cały czas balansując pomiędzy delikatnym łaskotaniem i cytrusowymi wibracjami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 148589
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pełny, pszeniczny smak tego niefiltrowanego piwa dopełnia jasny bursztynowy kolor i lekka czapa piany z wyjątkowo drobnymi bąbelkami. Przez cały czas balansując pomiędzy delikatnym łaskotaniem i cytrusowymi wibracjami.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pszeniczne, Jasne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Cytrusowy, Lekki, Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 5,4 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Pojemność | 5 l (dm³) |
| Zawartość surowca wtórnego | 99 % |
| Waga jednostkowa brutto | 5,8 kg |
| Skład | Woda, słód pszeniczny, słód jęczmienny, chmiel, drożdże |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: UDH - United Distribution Holding sp. z o.o. SKA Ulica i numer: Rogalińskiego 13 Kod pocztowy i miasto: 60-267 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 5000 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: