'Piwo Beczkowe Mocne 9% Wiśnia 4x500ML Puszka X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 453501_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piwo Mocne 9% o smaku wiśniowym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mocne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Wiśniowy |
| Zawartość alkoholu | 9 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Skład | Woda, słód jeczmienny, jeczmien browarny, syrop glukozowy, cukier, sok wisniowy odtworzony z zageszczonego soku wisniowego; kwas: kwas cytrynowy; koncentrat z marchwi, aromat wisniowy, substancje słodzace: sukraloza, acesufam k; chmiel. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: DRINK ID sp. z o.o. Ulica i numer: Browarna 5 Kod pocztowy i miasto: 97-300 Piotrków Trybunalski PL |
| Krótki opis marketingowy | Piwo Mocne 9% o smaku wiśniowym. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: