Piwniczanka średnionasycona CO2 0,3L (zgrzewka 9 szt.)
Wystaw opinię o produkcie
wysokozmineralizowana woda mineralna, średnionasycona CO2
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 575969
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
wysokozmineralizowana woda mineralna, średnionasycona CO2
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekko gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,3 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Kationy: wapniowy 168 sodowy 108 magnezowy 79 potasowy 13 aniony: wodorowęglanowy 1267 siarczanowy 43 chlorkowy 16 fluorkowy <0,40 ogólna zawartość rozpuszczonych składników mineralnych 1716 mg/l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy Ulica i numer: Zdrojowa 13 Kod pocztowy i miasto: 33-350 Piwniczna-Zdrój PL |
| Krótki opis marketingowy | Woda mineralna Piwniczanka z dużą ilością magnezu i wapnia |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 300 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: