Piramidka smaku Vegeta Natur do rosołu 30g
Wystaw opinię o produkcie
Starannie dobrana mieszanka pięciu aromatycznych przypraw, ziół i warzyw zamknięta w praktycznej i łatwej do użycia Piramidce Vegeta Natur wzbogaci smak Twojej zupy. Odpowiednie proporcje każdego ze składników pozwolą na uzyskanie esencjonalnego smaku z charakterystycznym aromatem cebuli i lubczyku. Zaletą piramidki jest to, że szybko i łatwo możesz ją usunąć z zupy i delektować się jej smakiem bez konieczności wyławiania pojedynczych przypraw z talerza.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 938252
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Starannie dobrana mieszanka pięciu aromatycznych przypraw, ziół i warzyw zamknięta w praktycznej i łatwej do użycia Piramidce Vegeta Natur wzbogaci smak Twojej zupy. Odpowiednie proporcje każdego ze składników pozwolą na uzyskanie esencjonalnego smaku z charakterystycznym aromatem cebuli i lubczyku. Zaletą piramidki jest to, że szybko i łatwo możesz ją usunąć z zupy i delektować się jej smakiem bez konieczności wyławiania pojedynczych przypraw z talerza.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa, Mieszanki przypraw, Mieszanka ziołowa |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do zup, do rosołu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Suszona cebula w płatkach, pieprz czarny ziarna, ziele angielskie w ziarnach, rozdrobniony korzeń lubczyku, rozdrobniony liść laurowy. Może zawierać gorczycę i seler. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 272 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1132 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 9,9 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 31 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: