Pinata Cheddar Cheese Sauce 3,0 kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 671726
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sos serowy cheddar
Parametry produktu
| Smak | Serowy |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Przeznaczenie | Sos serowy cheddar |
| Składniki | Mieszanka sera cheddar [woda, serwatka serowa, ser cheddar (mleko, kultury serowe, sól, enzymy) (5%), odtłuszczone mleko, maltodekstryna, stabilizator: fosforany sodu, śmietana, skrobia kukurydziana, sól, stabilizator: guma ksantanowa] (44%), woda, emulsja woda-olej [olej palmowy, woda, emulgator: stearilo-2-laktylanu sodu, kolor: annato], skrobia z tapioki, skrobia kukurydziana, maltodekstryna, sól, regulator kwasowości: cytryniany sodu, naturalna mieszanka aromatyzująca (drożdże, ekstrakt drożdżowy, maltodekstryna kukurydziana, ziemniaczana maltodekstryna, olej sojowy, skrobia kukurydziana, naturalny aromat], stabilizator: fosforan sodu, barwniki: ekstrakt z papryki, beta karoten, stabilizator: kwas fosforowy, emulgator: mono i diglicerydy, kwas: kwas mlekowy. |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 3,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 35 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 14 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 116 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 485 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 2,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,5 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: