Piłka PVC Sportox Kids 230 mm - tygrysek
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 386723
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piłka PVC
Średnica piłki po napompowaniu 23 cm.
Nadruk jednostronny
Waga 80 g.
Parametry produktu
| Średnica | 23 cm |
|---|---|
| Dla dzieci w wieku od | 3 lata |
| Użyte materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Nadruk/wzór | Tak |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Czyścić wodą z mydłem. wyprodukowano w chrl. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: artyk sp.z o. o. ulica i numer: zbąszyńska 3a kod pocztowy i miasto: 91-342 łódź pl |
| Krótki opis marketingowy | Piłka pvc sportox kids 230 mm - tygrysek |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: