Piłka PVC 230 mm - Siatkówka
Wystaw opinię o produkcie
piłka pvc
średnica piłki po napompowaniu 23 cm.
waga 90 g.
pełen nadruk
wiek: 3+
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 167983
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
piłka pvc
średnica piłki po napompowaniu 23 cm.
waga 90 g.
pełen nadruk
wiek: 3+
Parametry produktu
| Średnica | 23 cm |
|---|---|
| Dla dzieci w wieku od | 3 lata |
| Użyte materiały | Tworzywo sztuczne |
| Nadruk/wzór | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: artyk sp.z o. o. ulica i numer: zbąszyńska 3a kod pocztowy i miasto: 91-342 łódź pl |
| Krótki opis marketingowy | Piłka pvc 230 mm - siatkówka |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: