Pieprz czarny Ziarnisty ARROD 11g
Wystaw opinię o produkcie
Pieprz czarny to krzew pnący, rosnący na Wybrzeżu Wschodnich Indii (Malabar), w Wietnamie, na Sumatrze, na Jawie i Filipinach. Pieprz jest jedną z najbardziej popularnych przypraw na świecie. Używany jest pieprz biały i czarny, mielony i ziarnisty. Obydwa są owocami jednej rośliny.
Czarny pieprz uzyskuje się poprzez zbiór niedojrzałych owoców. Zebrane owoce suszone są na słońcu, aż do momentu gdy nabiorą czarno-brunatnego zabarwienia. Piekący smak pieprzu pochodzi od zawartej w nim piperyny. Pieprz czarny ziarnisty dodaje się do wędlin, pasztetów, sałatek, sosów, zup.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 548178
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pieprz czarny to krzew pnący, rosnący na Wybrzeżu Wschodnich Indii (Malabar), w Wietnamie, na Sumatrze, na Jawie i Filipinach. Pieprz jest jedną z najbardziej popularnych przypraw na świecie. Używany jest pieprz biały i czarny, mielony i ziarnisty. Obydwa są owocami jednej rośliny.
Czarny pieprz uzyskuje się poprzez zbiór niedojrzałych owoców. Zebrane owoce suszone są na słońcu, aż do momentu gdy nabiorą czarno-brunatnego zabarwienia. Piekący smak pieprzu pochodzi od zawartej w nim piperyny. Pieprz czarny ziarnisty dodaje się do wędlin, pasztetów, sałatek, sosów, zup.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Pieprz czarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 11 g |
| Składniki | PIEPRZ CZARNY ZIARNO |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CYKORIA SA Ulica i numer: Wierzchosławice 15 Kod pocztowy i miasto: 88-140 Gniewkowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: