Persil Powder Regular 2750 g 50 prań
Wystaw opinię o produkcie
Proszek do prania białych tkanin Persil Deep Clean Universal - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 23656
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej, Pranie ręczne, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 15 - 30% związek bielący na bazie tlenu; 5 - 15% anionowe środki powierzchniowo czynne; < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, fosfoniany, polikarboksylany; enzymy, rozjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa. |
| Dozowanie | 55 g |
| Waga jednostkowa brutto | 2,77 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 50 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 85 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| zeolity | mniej niż 5% |
| związki wybielające na bazie tlenu | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/47/4/1147406.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Działa drażniąco na oczy. chronić przed dziećmi. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 2,75 kg |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem, Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: