Persil Gel Expert Sensitive 1,35 l 30 prań
Wystaw opinię o produkcie
Żel do prania Persil Deep Clean Expert Sensitive - Doświadcz mocy eksperta Sensitive. Nowa formuła Persil Deep Clean Expert Sensitive została stworzona, aby zapewnić głęboką czystość prania, pozostając jednocześnie delikatnym dla wrażliwej skóry. Jego nowa przetestowana dermatologicznie formuła?, oferuje hipoalergiczny zapach z nutą aloesu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 220801
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
| Sposób użycia | Wlać żel do pralki |
| Skład | 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, mydło enzymy, ??zjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa, środki konserwujące (benzisothiazolinone, phenoxyethanol). |
| Dozowanie | 45 ml |
| Dodatkowe właściwości | Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. zapach aloe vera. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,48 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 30 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 45 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/47/3/1147380.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Chronić przed dziećmi. stosować ochronę oczu. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 1350 ml |
| Trwałość od otwarcia | 18 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Serbia |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: