Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 35114
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Persil Deep Clean DISCS 4w1 Color to detergent do prania kolorowych ubrań z unikalną formułą dla zachowania higienicznie świeżej pralki.
Silna formuła kapsułek Persil Deep Clean DISCS 4w1 Color wnika głęboko we włókna bez ich uszkodzenia i usuwa nawet najcięższe zabrudzenia, a następnie podczas wypłukiwania jeszcze głębiej wniknąć w elementy pralki, skutecznie niwelując nieprzyjemne zapachy. Jedynie higienicznie świeża pralka zapewnia głęboka czystość prania! Nowe Persil DISCS są teraz kompaktowe i zapewniają wyjątkową wydajność z większą dbałością o środowisko dzięki zredukowanej ilości plastiku.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Tabletki/kapsułki |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
| Sposób użycia | Włóż kapsułkę do bębna pralki, a następnie włóż pranie. |
| Skład | 15-30 % anionowe środki powierzchniowo czynne niejonowe środki powierzchniowo czynne 5 - 15 % mydło < 5 % fosfoniany pozostałe składniki: enzymy kompozycja zapachowa hexyl cinnamal linalool |
| Dozowanie | 1 kapsułka na 1 pranie |
| Dodatkowe właściwości | Kapsułki zachowują właściwości piorące również w niskich temperaturach. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 13 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 16,5 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| mydło | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/09/4/1209431.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Zawiera subtylisynę. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. działa drażniąco na skórę. działa drażniąco na oczy. działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. chronić przed dziećmi. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 214,5 g |
| Trwałość od otwarcia | 18 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Serbia |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: