Perlux Żel do prania color XL 3l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 559529
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żel do prania PERLUX COLOR XL PACK to wyjątkowy środek piorący, który zapewnia kompleksową pielęgnację odzieży, gwarantując jej doskonałą czystość i świeżość. Dzięki specjalnej formule, żel skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia, nie uszkadzając tkanin, co sprawia, że jest idealny do codziennego prania. Żel PERLUX COLOR jest odpowiedni do prania ubrań kolorowych zachowując ich intensywność barw i zapobiegając ich blaknięciu. Zawarte aktywne, innowacyjne składniki pozwalają na oszczędność energii, ponieważ działa już w niższych temperaturach, co pozytywnie wpływa na środowisko. PERLUX ŻEL jest przyjazny i delikatny dla skóry, a jego świeży zapach utrzymuje się na ubraniach przez długi czas, co dodatkowo podnosi komfort codziennego użytkowania. Wybierając PERLUX COLOR, zyskujesz pewność, że Twoje ubrania będą czyste, świeże i odpowiednio zadbane przez cały czas.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
| Sposób użycia | Doza 20-120ml w zależności od warunków prania |
| Skład | 5 %<= anionowe środki powierzchniowo czynne < 15 % , < 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa [tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes), środki konserwujące [methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone]. |
| Dozowanie | Doza 20-120ml w zależności od warunków prania |
| Dodatkowe właściwości | Działa w niskich temperaturach |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 3,2 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 75 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 40 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/42/7/1442744.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Uwaga. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. dokładnie umyć ręce po użyciu. stosować ochronę oczu. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. zawiera: masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2h-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2h-izotiazol-3-onu (3:1]. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lakma strefa sp. z o.o. ulica i numer: gajowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-254 warszowice pl |
| Zawartość nominalna | 3000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Krótki opis marketingowy | Perlux żel do prania color to bezpieczny i wysoce wydajny detergent przeznaczony do prania różnorodnych rodzajów tkanin. jedna butelka wystarczy aż na 75 cykli prania. dzięki swojej wyjątkowej formule zapewnia doskonałą czystość nawet przy niskich temperaturach prania. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: