Opis szczegółowy
Perła Bezalkoholowa to najwyższej jakości lager z charakterystyczną piwną goryczką i wyraźnym, chmielowym aromatem. Dzięki zastosowanemu procesowi dealkoholizacji stworzyliśmy piwo bezalkoholowe, które zachowało wszelkie walory klasycznego piwa. Zerowa zawartość alkoholu w Perle Bezalkoholowej pozwala jej konsumentom cieszyć się smakiem piwa zawsze, gdy mają na to ochotę
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe |
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perła – Browary Lubelskie S.A.
Ulica i numer: Bernardyńska 15
Kod pocztowy i miasto: 20-950 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 87 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E290 Dwutlenek węgla |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |