Patelnia do naleśników Tefal Daily cook 25CM
Wystaw opinię o produkcie
Puszyste, złote naleśniki, które same znikają z talerza - z patelnią naleśnikową Tefal Daily Cook przygotujesz pyszne śniadania dla całej rodziny! Ta bezpieczna, solidna i trwała patelnia to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka nowych kulinarnych wrażeń. Szereg praktycznych funkcji patelni sprawia, że gotowanie staje się wyjątkowo proste. Tefal Daily Cook: wprowadź odrobinę pomysłowości do swojej kuchni!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 882776
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 26,5 x 8 x 43,5 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Powłoka łatwa w czyszczeniu, Nienagrzewające się uchwyty, Antypoślizgowe rączki |
| Kolor | Srebrny, Czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach halogenowych, Kuchniach indukcyjnych, Piekarnikach |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | Patelnia do naleśników 25CM |
| Rodzaj powłoki | Powłoka tytanowa, Powłoka nieprzywierająca |
| Informacje dodatkowe | Możliwość używania w piekarniku do 175°C |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: