Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 483210
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odkryj lżejszy i łatwiejszy sposób gotowania z So'Light! Najlżejsza patelnia indukcyjna Tefal jest wyposażona w naszą całkowicie nową technologię Light Tech, która łączy lekką konstrukcję z szybkim nagrzewaniem - dla szybkich i pysznych rezultatów. Od ergonomicznego uchwytu po wygodny wskaźnik ciepła i trwałą powłokę nieprzywierającą, gotowanie z So'Light nie wymaga wysiłku. Jeszcze jeden sposób, w jaki Tefal oszczędza czas w kuchni!
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 30,5 x 7,8 x 48,4 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Nienagrzewające się uchwyty, Powłoka łatwa w czyszczeniu |
| Kolor | Czarny, Szary |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach halogenowych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach gazowych |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Uprość swój czas w kuchni dzięki najlżejszej patelni indukcyjnej tefal |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | Patelnia 30 cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka nieprzywierająca |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: