Pasztetowa firmowa 300g Sokołów X14
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 254414_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
PASZTETOWA FIRMOWA 300 G.
Wyrób wieprzowo - drobiowy, homogenizowany, parzony w osłonce niejadalnej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędlina podrobowa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Mieszany |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Homogenizowane, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Surowce wieprzowe 48% (tłuszcz wieprzowy, skórki wieprzowe, mięso oddzielone mechanicznie wieprzowe, wątroba wieprzowa), woda, skórki z kurczaka, kasza manna ( gluten), cebula, białko sojowe, sól, warzywa suszone (zawierają: seler), skrobia, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, cukier, dekstroza; emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; mąka pszenna, olej rzepakowy, ekstrakt papryki, ekstrakt drożdżowy, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sokołów sa ulica i numer: aleja 550-lecia 1 kod pocztowy i miasto: 08-300 sokołów podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1004 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: