Pasztet z pieca ok. 1,7 kg JBB
Wystaw opinię o produkcie
Pasztet drobiowo- wieprzowy z dodatkiem białka wołowego pieczony. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 10,2 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 76628
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pasztet drobiowo- wieprzowy z dodatkiem białka wołowego pieczony. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 10,2 kg.
Parametry produktu
| Składniki | Mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka (47%), skórki wieprzowe, skórki z kurczaka, kasza manna (z PSZENICY), wątroba z kurczaka (5%), tłuszcz wieprzowy, mąka PSZENNA, skrobia ziemniaczana, sól, białka MLEKA, MLEKO odtłuszczone w proszku, laktoza (z MLEKA), regulatory kwasowości: E261, E326, E330; wzmacniacz smaku: E621; aromaty, białko roślinne (SOJOWE, kukurydziane, rzepakowe), białko wołowe, oleje roślinne (rzepakowy, palmowy), przyprawy, cukier, emulgator: E472c; stabilizatory: E450, E451; ekstrakty przypraw, białko wieprzowe, glukoza, przeciwutleniacz: E301; substancja zagęszczająca: E407. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten OWSIANY, JAJA, SELER i GORCZYCĘ. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,7 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,6 - 1,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 11 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1017 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1017 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E261 Octan potasu, E326 Mleczan potasu, E330 Kwas cytrynowy, E621 Glutaminian monosodowy, E472c Mono i diglicerydy k.t. Estryfikowane k. Cytrynowym, E450 Difosforany, E451 Trifosforany, E301 Askorbinian sodu, E407 Karagen |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Wzmacniacz smaku, Emulgator, Stabilizator, Przeciwutleniacz, Substancja zagęszczająca |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Pasztet otrzymany z surowców drobiowych i wieprzowych z dodatkiem wątroby drobiowej. Wszystkie składniki drobno rozdrobnione, wymieszane na jednolitą masę i poddane pieczeniu w foremkach aluminiowych. Po upieczeniu wyrób uzuskuje wymiary: długość ok. 24 cm, szerokość ok. 14 cm i wysokość ok. 6 cm. Powierzchnia wyrobu nieregularna, pokryta kruszonką. Konsystencja: dość smarowna. Struktura: jednolita, składniki mięsno-tłuszczowe drobno rozdrobnione, równomiernie rozmieszczone na przekroju. Dopuszcza się nieznaczne wytopienie tłuszczu na powierzchni wyrobu oraz nieliczne otwory powietrzne na przekroju o średnicy do 5 mm. Barwa: na powierzchni: górna – jasnobrązowa do brązowej, boki i spód – beżowa do szarej. Na przekroju: masy drobno rozdrobnionej- bladoróżowa do szarej. Smak i zapach: charakterystyczny dla wyrobu z mięsa drobiowo-wieprzowego z dodatkiem wątroby drobiowej, pieczonego, z wyczuwalnym dodatkiem przypraw. |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: