Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 61492_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kremowa konsystencja, Wyrazisty smak, Zwiększona zawartość wątróbki, Bez dodatku glutaminianu, Produkt drobiowo-wieprzowy
Parametry produktu
| Zawartość netto | 100 g |
|---|---|
| Składniki | Woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 18%, tłuszcz wieprzowy 16%, wątroba z kurcząt 11%, skóry z kurcząt 10%, kasza manna (z pszenicy), wątroba wieprzowa 2%, sól, białko sojowe, warzywa suszone (cebula, marchew, pietruszka, por), maltodekstryna, hydrolizat białka pszennego, ekstrakt drożdżowy, przyprawy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: drosed s.a. ulica i numer: sokołowska 154 kod pocztowy i miasto: 08-110 siedlce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 196 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 812 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: