Pasztet dla gospodarza ok. 1,3 kg Indykpol
Wystaw opinię o produkcie
Produkt idealnie nadaje się na przekąskę, przyjęcie, kanapkę. Użyte do produkcji przyprawy nadają produktowi niepowtarzalny smak i aromat, a odpowiednia konsystencja pozwala pokroić pasztet na cienkie plastry.
Konsumenci uznali Pasztet gospodarza za smaczniejszy w porównaniu z konkurencyjnymi produktami w podobnej i wyższej cenie!
Pasztet jest pakowany w foremkę aluminiową dzięki której produkt nie kruszy się, a następnie w MAP. Częścią opakowania jest cenówka poprawiająca ekspozycję produktu w ladzie tradycyjnej i w atrakcyjny sposób komunikująca markę Indykpol oraz nazwę produktu.
Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 5,2 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 497348
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt idealnie nadaje się na przekąskę, przyjęcie, kanapkę. Użyte do produkcji przyprawy nadają produktowi niepowtarzalny smak i aromat, a odpowiednia konsystencja pozwala pokroić pasztet na cienkie plastry.
Konsumenci uznali Pasztet gospodarza za smaczniejszy w porównaniu z konkurencyjnymi produktami w podobnej i wyższej cenie!
Pasztet jest pakowany w foremkę aluminiową dzięki której produkt nie kruszy się, a następnie w MAP. Częścią opakowania jest cenówka poprawiająca ekspozycję produktu w ladzie i w atrakcyjny sposób komunikująca markę Indykpol oraz nazwę produktu.
Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 5,2 kg.
Parametry produktu
| Składniki | Mięso oddzielone mechanicznie 47% (w tym: z indyka 23,5%, z kurczaka 23,5%), skóry drobiowe, wątroba drobiowa 8,6%, kasza manna (z pszenicy ), skrobia ziemniaczana, proszek jajowy , sól, przyprawy (w tym: seler, soja ), ekstrakty (w tym: seler ), aromaty, cebula prażona (cebula, całkowicie utwardzony tłuszcz palmowy, mąka pszenna , sól), białko sojowe , hydrolizat białka sojowego , olej rzepakowy, wzmacniacz smaku: e621. produkt może zawierać: mleko, gorczycę. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,2 - 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Indykpol SA Ulica i numer: ul. Jesienna 3 Kod pocztowy i miasto: 10-370 Olsztyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1016 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: