Pasta paprykowa z kaszą jaglaną 180g Urbanek X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 877847_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Pasta |
|---|---|
| Skład podstawowy | Papryka czerwona, Cebula |
| Zawartość netto | 180 g |
| Składniki | papryka czerwona 28%, cebula, pietruszka, seler, marchew, koncentrat pomidorowy, kasza jaglana 5%, olej rzepakowy, soczewica czerwona, ocet winny, ekstrakt papryki 1,5% (ekstrakt z papryki, przeciwutleniacze: ekstrakty rozmarynu), sól, cukier trzcinowy, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromat, czosnek suszony. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia urbanek sp. z o.o. (dawniej firma bracia urbanek andrzej i jacek urbanek spółka jawna) ulica i numer: katarzynów 59 f kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: