Pasta jajeczna z awokado Lisner 80g
Wystaw opinię o produkcie
Produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia, jako samodzielna przekąska lub z pieczywem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 401029
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia, jako samodzielna przekąska lub z pieczywem.
Parametry produktu
| Składniki | 35,4% jaja gotowane, olej rzepakowy, 15,5% awokado, woda, cukier, sól, żółtko jaja, mielona gorczyca, ocet spirytusowy, kurkuma, błonnik, 0,4% szczypiorek, chrzan tarty, 0,3% sok z limonki, przyprawa(zawiera:seler), regulator kwasowości(kwas mlekowy), substancje zagęszczajace(guma quar, guma ksantanowa), substancje konserwujace (sorbinian potasu, benzoesan sodu) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Pojemność | 80 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 462 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 407 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1677 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: