Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5900672300567
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Bazą masła są orzeszki arachidowe bogate w jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, których spożycie jest polecane w prewencji powszechnych chorób sercowo-naczyniowych. Badania wykazują, że u osób jedzących orzechy 5 razy w tygodniu ryzyko zachorowania spada o blisko 20%. Serce wspiera również potas (w 100 g orzeszków znajdziemy aż 705 mg). Pierwiastek pomaga walczyć z nadciśnieniem, które dotyka aż co trzecią osobę w Polsce, a co najgorsze – również dzieci. Udowodniono bezpośredni związek między masą ciała a ciśnieniem – im większą pacjent ma masę ciała, tym wyższe będzie miał ciśnienie tętnicze. Skutecznym orężem w walce ze zbyt wysokimi parametrami ciśnienia krwi jest redukcja masy ciała. To takie oczywiste, a jednak trudne w realizacji: masło orzechowe o wysokiej zawartości białka w tym momencie jest bardzo pomocne.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w ciągu 1 miesiąca.
Składniki
Prażone orzeszki arachidowe 98%, emulgator: lecytyny (z soi), częściowo utwardzony tłuszcz palmow (zawartość tłuszczu trans <1%), błonnik przenny (bez glutenu), cukier, sól morska, aromat: wanilina.
Alergeny
ORZESZKI ZIEMNE,SOJA
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2372 kj/572 kcal |
| Tłuszcz | 45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 6.9 g |
| Błonnik | 7.2 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 1.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: