Pasłęk Mozzarella Kostka 2 KG
Wystaw opinię o produkcie
SER MOZZARELLA KROJONY W KOSTKĘ - GOTOWY PRODUKT DO POSYPANIA PIZZY
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 240679
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
SER MOZZARELLA KROJONY W KOSTKĘ - GOTOWY PRODUKT DO POSYPANIA PIZZY
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Włoski |
| Smak | |
| Składniki | mleko pasteryzowane, sól, kultury bakteryjne, podpuszczka mikrobiologiczna |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Sery ICC Pasłęk sp. z o.o. Ulica i numer: Dworcowa 9 Kod pocztowy i miasto: 14-400 Pasłęk PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 1222 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 306 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 294 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 74 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: