Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, homogenizowana, wędzona, parzona. Produkt stałowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 2,47 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone, Homogenizowane |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki, mięso wieprzowe z szynki, sól, aromaty naturalne, przyprawy, ekstrakty przypraw, acerola w proszku. produkt może zawierać: soję, mleko, jaja, seler i gorczycę. wartość odżywcza w 100 g produktu: wartość energetyczna 1166 kj/282 kcal, tłuszcz 24 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,9 g, węglowodany 1,0 g, w tym cukry <0,5 g, białko 15 g, sól 2,0 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 190 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 282 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1166 kJ |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość błonnika | 0,8 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbasa wieprzowa homogenizowana, wędzona, parzona. batony bez osłonki o długości około 15 cm w odcinku prostym i średnicy około 16-16,5 mm. powierzchnia jasnobrązowa do brązowej, czysta, sucha, gładka. składniki mięsno- tłuszczowe homogenizowane. na przekroju wszystkie składniki równomiernie rozmieszczone, dopuszcza się pojedyńcze cząstki składników mięsnych drobno rozdrobnionych oraz pojedyncze otwory powietrza o średnicy do 5 mm. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu lub galarety. konsystencja ścisła, elastyczna, dobrze związana. smak i zapach:charakterystyczne dla kiełbasy homogenizowanej z mięsa wieprzowego, wędzonego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem użytych przypraw. |