Parówki z Fileta z Kurczaka Family Pack 360g Tarczyński
Wystaw opinię o produkcie
Do przygotowania smacznych i pożywnych parówek użyliśmy delikatnego mięsa fileta z kurczaka. Dzięki wysokiej zawartości 90% mięsa wyłącznie z fileta mają wysoką zawartość wysokiej jakości białka. A to wszystko bez dodatku glutaminianów, barwników i fosforanów. Delikatne i pyszne! Innowacyjne i praktyczne opakowanie z dwiema porcjami pozwala zachować świeżość parówek na dłużej! Teraz ulubiony produkt dostępny jest w dużym opakowaniu – typu Family pack.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 901471
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Smak | Drób |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 360 g |
| Składniki | Filet z piersi kurczaka 90%, tłuszcz z kurczaka, skrobia, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, białko z kurczaka, , przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca:azotyn sodu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-059-063 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tarczyński s.a. ulica i numer: ujeździec mały 80 kod pocztowy i miasto: 55-100 trzebnica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: