Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 530099
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Przygotowane specjalnie do przyrządzania hot-dogów, najlepiej smakują na ciepło. Ich doskonały smak idealnie komponuje się z chrupiacą bułeczką, sosami i warzywami. Świetny sposób na danie, gdy nie mamy czasu na siedzenie w kuchni a chcemy zjeść coś ciepłego. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 6 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione surowe |
| Składniki | Mięso oddzielone mechanicznie z indyka 46%, mięso 20% (w tym: mięso z indyka 10%, mięso z kurczaka 10%), woda, tłuszcz drobiowy, mąka kukurydziana, sól, skóry drobiowe, skrobia ziemniaczana, białko sojowe, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, wzmacniacz smaku: e621; substancje zagęszczające: e1422, e412; regulatory kwasowości: e261, e326; stabilizatory: e450; przeciwutleniacze: e300, e316; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: mleko, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,3 - 1,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 232 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 961 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: