Papryka Jalapeno zielona krojona w zalewie 3000/1500 g Vera
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 181894
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Papryka Jalapeno
Pokrojone w plastry Jalapeno dzięki zalewie zachowuje swój aromat i ostrość. Jego pikantny smak ożywi każdą łagodną potrawę. Niewielka ilość Jalapeno dodana do sosu mięsnego lub zupy zamieni zwyczajną potrawę w egzotyczne danie.
Parametry produktu
| Rodzaj | W zalewie |
|---|---|
| Skład podstawowy | Jalapeno |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Składniki | Papryka jalapeno zielona krojona, woda, ocet, sól, substancja wiążąca: chlorek wapnia |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,5 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 3,2 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: limpol sp. z o.o. ulica i numer: ul. ludwinowska 7 kod pocztowy i miasto: 30-331 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. po otwarciu przechowywać w niemetalowym pojemniku w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 74 kJ |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E509 Chlorek wapnia |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja wiążąca (teksturotwórcza) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: