Paola Truskawka Syrop o smaku truskawkowym 430 ml
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900805000975
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 964796
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Syropy Paola to klasyka owocowej przyjemności i doskonałego smaku, tworzone z pasją od ponad 25 lat. Stanowią idealną bazę do przygotowania aromatycznej herbaty, orzeźwiających napojów czy deserów. Nowe syropy Paola dodatkowo zostały wzbogacone w kompleks witamin, który wspomaga funkcjonowanie naszego organizmu.
Parametry produktu
| Pojemność | 430 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Truskawkowy |
| Składniki | Syrop glukozowo-fruktozowy; woda; cukier; sok truskawkowy z zagęszczonego soku truskawkowego (3%); regulator kwasowości: kwas cytrynowy; koncentraty: czarnej marchwi, czarnej porzeczki, jabłka, hibiskusa; aromaty; witaminy: c, ryboflawina, niacyna, biotyna. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,84 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ustronianka sp. z o.o. ulica i numer: jelenica 72 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed działaniem promieni słonecznych. nie zamrażać. po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce nie dłużej niż 30 dni w temperaturze 4-20°c. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do 1 części syropu dodać 9 części wody. opakowanie wystarcza do przygotowania 21 szklanek napoju. ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. picie co najmniej 100 ml napoju zapewnia korzystny efekt dla zdrowia. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1414 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 283 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 80 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 12 mg/100ml |
|---|---|
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,05 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 37,5 μg/100ml |
| Witamina C | 60 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 75 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: