Paola Syrop Malina z cytryną 680ml
Wystaw opinię o produkcie
Paola Syrop Malina z cytryną 680ml
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 833888
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Pojemność | 680 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Malinowy, Cytrynowy |
| Składniki | Cukier (a) i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (b); woda; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; koncentrat z marchwi; sok malinowy z zagęszczonego soku malinowego 0,5%; sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego 0,5%; aromaty; witaminy: tiamina (witamina b1), witamina b6, biotyna. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,23 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Hoop Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Wschodnia 5Kod pocztowy i miasto: 99-300 Kutno PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: