Pan Multigrano- chleb wieloziarnisty BEZGL. 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698024140
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu produkt przechowywać w schowany w foliowej tor
Składniki
woda, skrobia kukurydziana, mąka ryżowa, włókno roślinne (psyllium), siemię lniane 3%, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza; olej słonecznikowy, białko SOJOWE, ziarno słonecznika 1,8%, drożdże, ziarna z prosa 1,2%, sól cukier, błonnik cytrusowy.
Alergeny
SOJA
Możliwe alergeny
ŁUBIN
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 989/235 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 40 g |
| Cukry | 7 g |
| Błonnik | 8 g |
| Białko | 3.6 g |
| Sól | 1.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: